Tilaa JYSK:n uutiskirje ja saa tietoa mm. uutisista, kilpailuista, inspiraatiosta ja tarjouksista, jotka räätälöidään henkilökohtaisten tietojesi mukaan. Hyväksyessäsi ehdot osallistut samalla kuukausittaiseen arvontaan, jossa voit voittaa 300 euron arvoisen JYSK-lahjakortin. Katso kilpailun säännöt.
Valmisverhot voidaan kiinnittää sekä kiskoon että verhotankoon ja niitä on helppo lyhentää silitysraudalla ja mukana tulevalla verhoteipillä.
Mikäli haluat päästää valoa huoneeseen, on hyvä idea lisätä huoneeseen sekä kevyet voile-valmisverhot, että paksummat pimennysverhot. Kevyet valmisverhot on saatavilla kirkkaina ja ohuina materiaaleina, jotka päästävät sisään luonnollisen auringonvalon ja antavat huoneeseen kevyen ja rauhallisen tunnelman. Valitse valkoinen, kuviollinen tai maanläheinen väri. Ikkunan ulkoreunoille kevyiden version ulkoreunoihin sopii tummemmat paksut valmisverhot.
JYSK Oy
Pakkalankuja 6
01510 Vantaa
10 tuotetta